Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bazy i topy

ilość produktów: 6

Baza i top - podstawy udanego manicure hybrydowego

Paznokcie hybrydowe mimo upływu lat nie tracą na popularności. Warto pamiętać, że aby cieszyć się pięknymi hybrydami, nie musisz umawiać się na wizytę do kosmetyczki. Z powodzeniem możesz samodzielnie, w domowym zaciszu, wykonać w pełni profesjonalną stylizację paznokci.

Czego potrzebujesz na początek?

 

 • Baza i top do hybryd,
 • kolorowe lakiery hybrydowe,
 • >  cleaner,waciki bezpyłowe,
 • pilnik i blok polerski,
 • lampa UV,
 • aceton do zdejmowania hybryd,
 • metalowe dłutko do odsuwania skórek.

Swój zestaw hybrydowy możesz z czasem rozbudowywać o kolejne elementy - na przykład naklejki na paznokcie, dekoracyjne pyłki, folie transferowe i inne. Jednak zanim to nastąpi, zainwestuj w podstawowe produkty - wybierz bazę i top wysokiej jakości ze sklepu Beautiona.

 

Bazy do hybryd - co warto o nich wiedzieć przed zakupem? 

Czy można obejść się bez bazy do hybryd? Absolutnie nie! Produkt stanowi podkład dla kolorowego lakieru hybrydowego, zwiększa jego przyczepność oraz delikatnie utwardza płytkę. To właśnie dzięki bazie lakier trzyma się tak dobrze przez nawet 4 tygodnie! Jakie bazy znajdziesz w naszej ofercie?

 • Bazowy lakier hybrydowy (base) to klasyczna bezbarwna baza, która z jednej strony utwardzi płytkę i przygotuje ją do nałożenia pierwszej warstwy lakieru, a z drugiej zabezpieczy. 


 • Bazowy lakier hybrydowy (Vitamin Base) to baza witaminowa do hybryd. Formuła wzbogacona w witaminy E i B5 wzmacnia płytkę paznokcia i zmniejsza jego podatność na uszkodzenia. Taka baza doskonale sprawdzi się w przypadku kobiet, które zmagają się z rozdwajaniem i łamaniem paznokci. 
  Close

 • Lakier hybrydowy (Builder Base) to produkt budujący. Podobnie jak baza witaminowa, został wzbogacony w witaminy E i B5, by wzmacniać płytkę i chronić ją przed uszkodzeniami. Gęsta formuła i wysoka elastyczność tej bazy sprawiają, że idealnie nadaje się do nadbudowywania naturalnej płytki, formowania krzywej C oraz do przedłużania paznokci. Bazę można łatwo opracować przy użyciu pilnika o gradacji 100/180. 


 • Budujący lakier hybrydowy (Hard Clear) to baza budująca dedykowana przedłużaniu paznokci. Dzięki niej z powodzeniem przedłużysz płytkę i nadasz jej pożądany kształt. 

 

Topy do hybryd

Kolejnym produktem, bez którego żadna hybrydowa stylizacja się nie uda, jest top do hybryd. Zabezpiecza kolorowy lakier hybrydowy przed uszkodzeniami, przedłuża trwałość stylizacji oraz nadaje jej ostateczny efekt - blask lub mat. Przy nakładaniu topu ważne jest, by zaaplikować go nie tylko na samą płytkę, ale także na wolny brzeg paznokcia. To niepozorne miejsce, które potrafi zniszczyć stylizację, jeśli nie zostanie wcześniej zabezpieczone. Właśnie przez wolny brzeg pod lakier mogą dostać się drobinki powietrza, które zmniejszą jego przyczepność i spowodują, że zacznie odchodzić od płytki. W związku z tym, bardzo ważna jest inwestycja w produkt wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziesz:


 • Wykończeniowy lakier hybrydowy (Top No Wipe) to top, który nie posiada warstwy dyspersyjnej, więc po utwardzeniu w lampie, nie musisz dodatkowo przemywać paznokci cleanerem. Teraz jeszcze szybciej możesz cieszyć się pięknym i trwałym efektem swoich hybrydowych stylizacji! 

 

 

Baza i top w jednym? Dlaczego nie! 

Jeśli jesteś fanką produktów 2w1, idealną propozycją dla Ciebie będzie baza i top w jednym. Stawiasz na wygodę? Super! Poznaj naszą ofertę:


 • >  Lakier hybrydowy Base&Top 2 in 1 to uniwersalny lakier hybrydowy. Stosuj go jako bazę pod stylizację, by zwiększyć przyczepność płytki, a potem pokryj nim kolorowy lakier, by ochronić go przed uszkodzeniami. Teraz zamiast osobnej bazy i topu wystarczy jeden produkt o podwójnym zastosowaniu. Wypróbuj go


Manicure klasyczny czy hybrydowy? Odpowiedź jest prostaWykonywanie manicure hybrydowego znacznie różni się od stylizowania paznokci lakierami klasycznymi. W przypadku zwykłych lakierów wystarczy spiłować płytkę do pożądanego kształtu, a następnie raz lub dwa pomalować ją kolorowym lakierem, później poczekać do wyschnięcia. Cały proces jest krótki, ale i trwałość stylizacji niezbyt duża. Odpryski pojawiają się czasem już kolejnego dnia, a po dwóch czy trzech lakier może zacząć się ścierać. Zupełnie inaczej jest w przypadku hybryd - dzięki zastosowaniu kilku warstw produktów utwardzanych w lampie UV, cała stylizacja trzyma się bez zarzutu nawet do 4 tygodni. Sprawdź bazy i topy w sklepie Beautiona - przekonaj się, jak piękny oraz trwały jest manicure hybrydowy. 

 

pixelpixelpixelpixel