Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozostałe

ilość produktów: 72

Akcesoria do manicure to produkty, które obowiązkowo powinny znaleźć się wśród przedmiotów używanych przez amatorskie i profesjonalne stylistki paznokci. Bez wielu z nich zrobienie dobrego manicure nie jest możliwe. Sprawdź zatem, czy masz wśród swoich akcesoriów do manicure wszystkie z tych, które ułatwią Ci wykonywanie stylizacji.

Akcesoria do manicure

Akcesoria do manicure to nie tylko to, czego potrzebujesz do ozdobienia paznokci. To również produkty, które przydatne są podczas pielęgnacji. Dzięki starannemu przygotowaniu paznokci do stylizacji efekt końcowy będzie bardziej widoczny i trwały. Jakich akcesoriów potrzebujesz w swojej kosmetyczce? Są to:

 

Pilniki

Pilnik to podstawowe akcesorium we wszystkich procesach dbania o paznokcie. Przed przygotowaniem paznokci do stylizacji, należy je opiłować. Pilnik przydaje się do skrócenia płytki paznokcia, a także do nadania jej konkretnego kształtu. Najbardziej popularnymi są pilniki papierowe. Oprócz tego dostępne są również pilniki szklane i metalowe. Poza materiałem, z jakiego zostały wykonane, pilniki różnią się pomiędzy sobą także ziarnistością.

 

 > Drobnoziarniste (gradacja 240-500): nadają się do drobnej poprawy kształtu i wygładzania naturalnych, żelowych i akrylowych paznokci;

 > Średnioziarniste (gradacja 100-180): klasyczne pilniki do modelowania naturalnych, żelowych i akrylowych paznokci oraz usuwania żelu i akrylu;

 > Gruboziarniste (gradacja 80-100):bardzo ostre pilniki do zdejmowania paznokci akrylowych lub żelowych.

Pilniki dwustronne są praktyczne, ponieważ zwykle z obu stron mają powierzchnie o różnej gradacji.
Pilniki różnią się pomiędzy sobą także kształtem. Najpopularniejsze z nich to pilniki proste i zakrzywione – w kształcie banana, albo łączące w sobie te kształty.

 

Polerki

Polerki ułatwiają przygotowanie paznokci do stylizacji hybrydowej i żelowej. Polerki mogą być płaskie, przypominające kształtem zwykłe pilniki lub mieć kształt małych, lub większych bloczków. Często łączą w sobie powierzchnie o różnych gradacjach, dzięki czemu są wielofunkcyjne. Przed stylizacją można zmatowić polerką paznokcie i wyrównać płytkę. Dzięki temu baza i lakier będą trwalsze.

 

Szablony do paznokci

Szablony do paznokci przydadzą się przedłużania krótkich paznokci oraz nadania im kształtu. Dzięki szablonom przedłużysz paznokcie za pomocą akrylu, żelu UV lub lakieru hybrydowego. Szablony do paznokci są uniwersalne i samoprzylepne, dzięki czemu idealnie i trwale przylegają do paznokci.

 

Formy

Formy do paznokci również są metodą przedłużania płytki. Dzięki nim możesz zbudować paznokieć przy pomocy żelu, akrylu albo akrylożelu. Obecnie popularne są plastikowe formy do przedłużania paznokci – dual form i górne formy.

 

 > Dual form: nakłada się je na ich wewnętrzną stronę wybranego tworzywa i dociska do naturalnej płytki. Następnie paznokieć należy utwardzić w lampie, a na końcu zdjąć formę.

 > Górnych form do przedłużania używa się tak samo, jak dual form. Różnią się od nich jedynie kształtem. W przeciwieństwie do wygiętych dual form, górne formy mają kształt prosty. Występują ponadto w różnych wersjach dopasowanych do kształtów paznokci.

 

Tipsy

Tipsy są łatwą i szybką metodą przedłużenia płytki paznokcia, którą bez problemu wykonasz w domu. Aktualnie można znaleźć tipsy o różnej długości, kształtach oraz kolorach. Najczęściej spotykane tipsy to: naturalne (mleczne), przezroczyste, białe, kolorowe i zdobione. Oprócz wyboru tipsów warto zwrócić również uwagę na jakość kleju, którym przykleja się tipsy do płytki paznokcia.

 

Pyłki i brokaty

Pyłki i brokaty są akcesoriami do zdobienia paznokci. Służą one do eleganckiego lub ekstrawaganckiego wykończenia manicure, a różni je efekt, jaki możesz dzięki nim uzyskać. Dzięki pyłkom Twoje paznokcie uzyskają efekt lustra czy metaliczny lub holograficzny błysk albo niezwykły efekt kameleona. Pyłki do paznokci mają postać delikatnego proszku lub małych płatków. Możesz nakładać je na wszystkie lub pojedyncze paznokcie.

 

Przy pomocy brokatu do paznokci możesz, w zależności od sposobu zaaplikowania, uzyskać kilka różnych efektów, takich jak efekt szronu czy efekt syrenki. Możesz również po prostu posypać brokatem nieutwardzony kolor albo stworzyć nim wzory. Twoje paznokcie zyskają dzięki brokatowi niezwykły blask.

 

Frezy

Frezarka jest jednym z bardziej przydatnych narzędzi do manicure. Dzięki niej idealnie opracujesz płytkę paznokcia czy usuniesz skórki albo hybrydę. Do zabiegów, jakie można wykonać przy pomocy frezarki, potrzebować będziesz różnych końcówek, czyli frezów. Różnią się one pomiędzy sobą materiałem wykonania, kształtem czy stopniem gradacji. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze frezy, jak i gotowe zestawy.

 

Folie transferowe

Folie transferowe to długie i wąskie, cienkie taśmy, dzięki którym w prosty sposób nadasz paznokciom ciekawy i niepowtarzalny wygląd. Do wyboru masz folie bez wzorów, a także ze wzorami, błyszczące, holograficzne, perłowe, jest ich całe mnóstwo. Folię transferową aplikować możesz na całości lub fragmencie płytki. Istnieją dwa sposoby jej nakładania – z klejem lub bez kleju.

 

Naklejki do paznokci

Naklejki do paznokci to prosty i szybki sposób na całkowitą metamorfozę manicure. Wybierać możesz spośród dwóch rodzajów naklejek: samoprzylepnych i wodnych. Różnią się one sposobem aplikowania, a także wyglądem i trwałością.

 

Akcesoria do manicure wybieraj, kierując się ich jakością. Jeśli zależy Ci na pięknym i przede wszystkim trwałym efekcie, to zapraszamy Cię do naszego sklepu, gdzie znajdziesz wszystkie wyżej przedstawione akcesoria do manicure, a także o wiele więcej.

 

pixelpixelpixelpixel