Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Waciki bezpyłowe

ilość produktów: 8

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, czy jakość wacików, których używasz podczas wykonywania manicure, ma znaczenie? Jeśli nie, dowiedz się, czym są waciki bezpyłowe i jak bardzo zmienią one Twoje zdanie o tak drobnej, wydawałoby się, rzeczy. A także poprawią jakość wykonywanego manicure!

Czym są waciki bezpyłowe do paznokci?

Waciki są niezbędne podczas wykonywania manicure. Ich jakość jest wbrew pozorom bardzo ważna. Jeżeli dotychczas używałaś tradycyjnych wacików, spróbuj tych bezpyłowych, a nigdy nie wrócisz do zwykłych, drogeryjnych płatków kosmetycznych.

 

Głównym celem wacików bezpyłowych jest redukcja ilości pyłu i zanieczyszczeń powstających podczas wykonywania różnych zabiegów na paznokciach. Dlatego są one popularne wśród profesjonalistów.

 

Waciki bezpyłowe wykonane są z celulozy lub z bawełny. W przeciwieństwie do tradycyjnych płatków kosmetycznych, ich użycie nie pozostawia żadnych śladów. Koniec z włoskami, pyłkami i drobinkami na Twoich paznokciach! Gładkość wacików bezpyłowych gwarantuje absolutną czystość powierzchni, na której zostały użyte.

 

Do czego można używać wacików bezpyłowych?

Waciki bezpyłowe to gadżet, którego możesz używać do wielu czynności, jakie wykonujesz podczas stylizacji paznokci. Jakie zabiegi możesz wykonać dzięki wacikom bezpyłowym:

 

 > Odtłuszczanie paznokci:Odtłuszczanie paznokci cleanerem jest niezbędne podczas wykonywania manicure hybrydowego. Zmatowienie płytki paznokcia blokiem polerskim powoduje, że pozostaje na niej warstwa pyłu, którą musisz usunąć. Odtłuszczenie płytki cleanerem bezpośrednio poprzedza nałożenie pierwszej warstwy lakieru lub bazy. Wszystkie pyłki, drobinki i zanieczyszczenia muszą zostać zatem usunięte. Użycie bezpyłowych wacików gwarantuje absolutną czystość i gładkość płytki.

 > Usuwanie warstwy dyspersyjnej z paznokci po wykonaniu manicure hybrydowego:Manicure hybrydowy składa się z kilku warstw zespolonych dla osiągnięcia końcowego efektu. Połączenie warstw umożliwia dyspersja, dzięki której tworzą one jednolitą powłokę. Warstwa dyspersyjna powstaje po utwardzeniu lakieru i należy ją usunąć cleanerem. Waciki bezpyłowe są świetnym narzędziem do precyzyjnego usuwania warstwy dyspersyjnej bez pozostawiania resztek włókien.

 > Dociskanie folii transferowej do paznokcia:Folia transferowa to doskonały pomysł na ozdobienie paznokci poprzez nadanie im metalicznego lub hologramowego efektu. Folię transferową aplikujesz, dociskając ją do warstwy dyspersyjnej. Doskonale nadają się do tego waciki bezpyłowe. Dzięki nim nałożona folia idealnie przylega do płytki, a paznokcie są doskonale gładkie.

 > Usuwanie z paznokci manicure zarówno hybrydowego, jak i tradycyjnego:Do usuwania manicure hybrydowego konieczne jest zmycie lakieru z powierzchni płytki wacikiem nasączonym przeznaczonym do tego płynem. Waciki bezpyłowe doskonale nadają się do tej czynności. Nie zostawiają one włókien ani pyłu na powierzchni paznokcia, co pozwala na czyste i efektywne usunięcie lakieru. Waciki bezpyłowe idealnie nadadzą się również do usunięcia klasycznego manicure zmywaczem do paznokci.

 

Jak używać wacików bezpyłowych?

Używanie wacików bezpyłowych jest bardzo proste, ale warto przestrzegać jednak kilku zasad. Przede wszystkim – wybieraj waciki wysokiej jakości. Powinny być mocne, co zagwarantuje, że wacik nie rozerwie się podczas używania. W zależności od tego co wolisz i czego potrzebujesz, możesz wybrać grube waciki bezpyłowe Beautiona dostępne w opakowaniach po 20 i 50 sztuk lub cienkie bezpyłowe waciki Isabellenails. Waciki bezpyłowe Isabellenails możesz wybrać w dwóch kolorach, a także w dwóch rodzajach opakowań w zależności od tego, które będzie dla Ciebie wygodniejsze. Bezpyłowe waciki Isabellenails dostępne są ponadto z wykończeniem gładkim lub perforowanym. Pierwsze doskonale zbierają wszystkie zanieczyszczenia powstałe podczas manicure, waciki perforowane natomiast ułatwiają dokładne usuwanie wszelkich zanieczyszczeń i pyłków. Jeśli potrzebujesz wyjątkowo trwałych, chłonnych i efektywnych wacików, wybierz te, które składają się z 8 czy 12 warstw.

 

Czym zastąpić waciki bezpyłowe?

Jeśli zastanawiasz się czym zastąpić waciki bezpyłowe, nie mamy dla Ciebie dobrych wiadomości. Waciki bezpyłowe zostały stworzone specjalnie po to, aby zminimalizować ilość pyłu i zanieczyszczeń. Skuteczność i precyzja w ich usuwaniu nie ma sobie równych w porównaniu z jakimikolwiek innym produktami. Do tego są wygodne, trwałe i tanie. Wniosek jest prosty – waciki bezpyłowe są niezbędnym narzędziem dla każdej stylistki paznokci.

 

pixelpixelpixelpixel