Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pochłaniacze pyłu

ilość produktów: 7

Pochłaniacze pyłu są wykorzystywane w salonach manicure. Dzięki nim można zachować czystość oraz zadbać o zdrowie stylistek i klientek. Te urządzenia mają na celu pozbycie się wszystkich drobinek unoszących się w powietrzu, które powstają podczas pracy z paznokciami. Przenosząc je do specjalnego pojemnika, zmniejsza się ryzyko ich wdychania. Oferowane przez nas pochłaniacze do paznokci to profesjonalne sprzęty dla stylistek.

Dlaczego warto posiadać pochłaniacz pyłu w swoim salonie?

 

Podczas pracy z lakierami żelowymi i hybrydowymi wokół unosi się dużo pyłu. Są to pozostałości z wcześniejszych, zdejmowanych stylizacji oraz wierzchnia warstwa płytki paznokcia. Unoszące się wokół drobinki osiadają w różnych miejscach na stanowisku pracy czy na świeżo położonym lakierze czy po prostu skórze. Z pewnością nikt nie chce mieć z nimi do czynienia. Dlatego tak istotnym elementem wyposażenia każdego salonu stylizacji paznokci jest pochłaniacz pyłu. Pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny stanowiska pracy, a także dba o komfort stylistek oraz klientek.

 

Pochłaniacz zadba o higienę w Twoim miejscu pracy

 

Bez pochłaniacza wszystkie cząstki powstałe podczas pracy wznoszą się w powietrze. W konsekwencji mogą znaleźć się wszędzie - na biurku, rękach, lakierze i tak dalej. Warto temu zapobiec - korzystanie z pochłaniacza ograniczy rozprzestrzenianie się pyłu. Urządzenie działa podobnie do odkurzacza - generuje strumień powietrza, który, dzięki swojej sile ssącej, wchłania wszystkie drobinki do swojego wnętrza. Pył jest gromadzony w zbiorniku, który później łatwo można opróżnić i wyczyścić. Warto jednak pamiętać o regularnym czyszczeniu pojemnika pochłaniacza. Warto również zwrócić uwagę na filtry i zaglądać do nich raz na jakiś czas. Dzięki temu urządzenie posłuży Ci o wiele dłużej, a także będzie działać wydajniej.

 

Zwiększ komfort swoich klientek

 

Pyły, które unoszą się w powietrzu podczas pracy, osadzają się na różnych powierzchniach, ale mogą być również wdychane. Wprowadzenie pochłaniacza zapewni dodatkowy komfort, a także bezpieczeństwo osobom znajdującym się w pobliżu.

 

Pochłaniacz pyłu do paznokci - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

 

Pochłaniacz pyłu jest istotnym elementem wyposażenia salonu. Poprawia komfort wykonywanej usługi, a także wpływa na jej bezpieczeństwo. Dlatego kupując odpowiedni produkt, warto przyjrzeć się jego parametrom

 

Moc pochłaniacza pyłu

 

Jednym z najważniejszych aspektów jest moc pochłaniacza. W naszym sklepie dostępne są urządzenia od 40 W do 80 W. W zależności od tego, gdzie i jak często będzie wykorzystywany, warto rozważyć różne opcje. Będziesz korzystać z pochłaniacza codziennie przez cały dzień? Potrzebujesz go na stanowisku pedicure? Postaw lepiej na mocniejszy model - lw tym przypadku lepiej sprawdzi się urządzenie 80 W. Poradzi sobie z dużą ilością pyłu. Słabsze urządzenie 40 W będzie odpowiednie do małego salonu lub początkującej stylistki, która wykonuje jedynie manicure hybrydowy.

 

KWielkość pochłaniacza a stanowisko pracy

 

Kolejnym aspektem jest wielkość pochłaniacza pyłu oraz jego kształt. Jeśli stanowisko pracy jest niewielkie, warto postawić na urządzenie w kształcie walca, który może służyć jednocześnie za podpórkę dla dłoni. Wówczas pojawia się oszczędność miejsca, które może okazać się niezwykle cenne w tym przypadku. Jednak jeśli na biurku masz wystarczającą ilość miejsca, warto postawić na duże urządzenie. Ma większą powierzchnię pochłaniania pyłu, co przekłada się na lepszą wydajność, a co za tym idzie - efekt.

 

Czy pochłaniacz pyłu jest niezbędny?

 

Pochłaniacz pyłu do paznokci powinien znajdować się w każdym salonie manicure. Dzięki niemu możesz zapanować nad drobinkami unoszącymi się w powietrzu, które są, niestety, nieodłącznym elementem każdej stylizacji paznokci. Zadbaj o higienę oraz komfort wyposażając się w pochłaniacz, a docenią to zarówno klientki, jak i stylistki (włącznie z Tobą). Ze względu na wiele korzyści wynikających z posiadania pochłaniacza, jest to bardzo ważna, a zarazem opłacalna inwestycja. Szczególnie warto zadbać o to wyposażenie przy stanowiskach do pedicure czy wtedy, gdy klientek przybywa.

 

Czy można kupić przenośny pochłaniacz pyłu do paznokci?

 

Profesjonalne pochłaniacze do paznokci są zasilane za pomocą gniazda sieciowego. Wpływa to bezpośrednio na ich moc i niezawodność. Stylistka nie musi polegać na bateriach lub akumulatorach. Trzeba więc pamiętać, że do wykorzystywania tego urządzenia konieczne jest źródło zasilania. Są to jednak na tyle niewielkie sprzęty, że bez problemu można je przenosić z miejsca na miejsce. Zwróć także uwagę na kilka dodatkowych aspektów. Jeśli chcesz kupić urządzenie przenośne, powinno być odpowiednio lekkie. W ten sposób jego transport czy przenoszenie z miejsca na miejsce nie będzie problematyczne. Pamiętaj jednak, żeby jakość, wydajność urządzenia stawiać nad jego niewielką wagą. W dalszym ciągu urządzenie musi mieć odpowiednią moc, żeby wszystkie pyły znalazły się w kasetce czy pudełku do pochłaniacza. W naszym sklepie internetowym można znaleźć urządzenia, które są jednocześnie lekkie, wydajne oraz wysokiej jakości. To połączenie idealne!

 

Jak często należy wymieniać filtry w pochłaniaczu pyłu?

 

Samo posiadanie pochłaniacza pyłu nie wystarczy - należy regularnie o niego dbać, a co za tym idzie - regularnie wymieniać filtry. Dzięki temu możesz mieć pewność, że urządzenie w dalszym ciągu spełnia swoje zadanie. Jak często powinno się wymieniać filtry? Jest to mocno uzależnione od kilku czynników. Między innymi od wielkości pojemnika oraz częstotliwości korzystania z urządzenia. Inaczej wygląda to w przypadku dużego salonu, gdzie dziennie jest kilkanaście klientek, a inaczej - w niewielkim, rozpoczynającym swoją działalność miejscu. Mimo tego należy kontrolować stan filtrów przynajmniej raz w tygodniu i wymieniać je, kiedy pojawi się taka konieczność. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pochłaniaczami pyłu do paznokci. Z pewnością każda profesjonalna stylistka znajdzie tutaj urządzenie dopasowane do swoich potrzeb.

 

pixelpixelpixelpixel