Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Urządzenia

ilość produktów: 25

Wiele czynności w procesie manicure możesz wykonać przy pomocy specjalnych urządzeń. Sprawiają one, że pewne etapy przeprowadzisz szybciej oraz precyzyjniej. Poznaj urządzenia, dzięki którym Twój manicure będzie dokładniejszy, trwalszy i lepiej wykonany.

Urządzenia do paznokci

Większość czynności przy nakładaniu lub zdejmowaniu paznokci żelowych czy hybrydowych możesz wykonać, nie korzystając z żadnych urządzeń. Niektóre z nich są jednak niezbędne, innymi możesz zastąpić własnoręczną pracę, a jeszcze inne nie są może konieczne, ale za to przydatne. Dzięki urządzeniom do manicure masz dużo więcej możliwości. Często mają one np. wymienne nakładki i końcówki, dzięki czemu stają się sprzętami wielofunkcyjnymi. Oszczędność czasu, większa ilość opcji oraz jakość i trwałość zabiegów wykonywanych przy pomocy urządzeń zdecydowanie przemawiają za korzystaniem z ich pomocy. Jakim urządzeniom warto się lepiej przyjrzeć? Sprawdźmy!

 

Frezarki do paznokci

Frezarka do paznokci to wielofunkcyjne urządzenie, które znacznie ułatwi pracę każdej osobie zajmującej się profesjonalnie i amatorsko stylizacją paznokci. Frezarka ma wiele zastosowań, które docenisz przy wykonywaniu zarówno manicure, jak i pedicure. Są to:

 > opiłowywanie paznokci i nadawanie im kształtu,

 > usuwanie lakieru hybrydowego i żelu, a także zdejmowanie paznokci akrylowych,

 > wygładzanie skóry wokół paznokci i usuwanie skórek,

 > polerowanie i matowienie płytki.

 

Na co powinnaś zwrócić uwagę, kupując frezarkę odpowiednią do Twoich potrzeb:

 > moc frezarki – do użytku domowego wystarczy ok. 30-50 W, jeśli planujesz używać frezarki profesjonalnie, zainwestuj w sprzęt o wyższej mocy, ważna jest również możliwość regulacji mocy,

 > obroty frezarki (powyżej 20 000 obrotów na minutę) i możliwość regulacji ich kierunku,

 > głośność urządzenia

 > prosty system wymiany frezów.

 

Frezy to wymienne końcówki frezarki. Różnią się one materiałem, z którego zostały wykonane. Można wyróżnić:

 > frezy diamentowe: przydają się do wygładzenia skórek oraz wałów okołopaznokciowych,

 > frezy ceramiczne: używane do ściągania masy hybrydowej i żelowej,

 > frezy karbidowe: nadają się do usuwania żelu, akrylożelu i hybrydy.

 

Frezarka jest urządzeniem, którego obsługi należy się nauczyć. Nieumiejętne korzystanie z frezarki może przynieść więcej szkód niż pożytku. Warto zatem przed użyciem frezarki przygotować się, oglądając, chociażby tutoriale dostępne w internecie lub korzystając z warsztatów i szkoleń.

 

Lampy do paznokci

Lampa do paznokci to urządzenie niezbędne, jeśli wykonując manicure, chcesz utrwalić lakier hybrydowy, żel czy akryl. Dzięki utwardzeniu, manicure utrzyma się znacznie dłużej. Nowoczesne, polecane lampy dual led posiadają wbudowane dwa różne rodzaje systemów oświetlenia, zarówno UV, jak i LED. Umożliwiają one utwardzanie lakierów hybrydowych i żelowych. Są uniwersalnym rozwiązaniem, jeśli chcesz korzystać z obu tych metod stylizowania paznokci.

 

Co jest istotne podczas wyboru lampy do manicure?

 > Moc lampy: w naszym sklepie kupisz lampy o mocy od 36 W do 280 W. Im większa moc lampy, tym krótszy czas konieczny do utwardzania manicure.

 > Zasilanie: lampy mogą być podłączane do prądu lub być wyposażone w akumulatory.

 > Wielkość lampy: zwróć uwagę, czy potrzebujesz pełnowymiarowego produktu, czy może odpowiednia będzie dla ciebie wielkość mini.

 > Timer kontrolujący czas pracy lampy.

 > Regulacja temperatury.

 > Sensor ruchu.

 

Pochłaniacze pyłu

Stylizacja paznokci, zwłaszcza profesjonalna, wiąże się z dużą ilością dokuczliwego pyłu wydzielanego podczas zabiegów manicure i pedicure. Pył wytwarza się nie tylko podczas opiłowywania czy polerowania płytki paznokcia, ale także w czasie ściągania masy żelowej oraz podczas ścierania skóry.

 

Profesjonalne pochłaniacze pyłu to urządzenia niezbędne w przypadku salonów stylizacji paznokci. Podnoszą one komfort pracy stylistki, wpływają również na samopoczucie klientki odwiedzającej salon. Dostający się do oczu czy nosa pył jest nie tylko nieprzyjemny, może również nasilić objawy astmy czy powodować podrażnienia. Unoszący się w powietrzu pył jest ponadto w stanie zabrudzić świeżo wykonany manicure lub pedicure.

 

Pochłaniacze dostępne w naszym sklepie są urządzeniami niewielkich rozmiarów, nie zajmą zatem dużo miejsca na biurku, łatwo je również transportować.

 

Oferujemy dwa rodzaje pochłaniaczy pyłu:

 > pochłaniacz workowy, jego w przypadku konieczne jest dokupowanie pasujących worków, .

 > pochłaniacz kasetowy, który wystarczy opróżnić bez wymiany worków. Warto również dopasować moc pochłaniacza do potrzeb.

 

Urządzenia do manicure bardzo usprawniają wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Jeśli często pracujesz z paznokciami, zaoszczędzisz dzięki nim mnóstwo czasu, a efekty Twojej pracy będą znacznie lepsze. Przekonaj się sama!

 

pixelpixelpixelpixel