Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Włosy

ilość produktów: 138

Piękne, długie i lśniące włosy, jak z reklamy szamponu. Czy da się uzyskać taki efekt w domu, własnymi siłami, przy użyciu domowych akcesoriów? To możliwe, jednak wymaga przede wszystkim poznania potrzeb włosów.

Aby codzienna pielęgnacja była łatwiejsza i przyjemniejsza, warto zadbać o akcesoria, które nam w tym pomogą. Odpowiednio dobrane produkty korzystnie wpłyną nie tylko na stan kosmyków, a także ich wygląd. Właściwa pielęgnacja, regularne podcinanie końcówek i wypracowanie właściwych nawyków pomagają spełnić marzenie o pięknych i zdrowych włosach.

 

Po pierwsze: mycie

 

Do mycia głowy wykorzystuj szampon, który dobierzesz kierując się potrzebami skóry. To jej kondycja definiuje wygląd włosów, dlatego warto otoczyć ją szczególną uwagą oraz troską. Jeszcze przed myciem dobrze jest wykonać masaż przy pomocy masażera. Ten zabieg nie tylko relaksuje, ale także pobudza włosy do wzrostu. Masażery do skóry głowy w różnych wariantach znajdziesz w tej kategorii produktowej. Myjąc włosy pamiętaj o tym, aby skupić się przede wszystkim na skalpie, a następnie spieniony szampon rozprowadź po całej długości włosów, tym samym zmywając z nich resztki kosmetyków. Do kondycjonowania kosmyków na długości przydadzą się odżywki i maski. Nakładaj je od ucha w dół, a następnie wczesuj szczotką. Ponadto pamiętaj o dokładnym spłukaniu produktów ze skóry głowy oraz włosów.

 

Po drugie: suszenie

 

Decydując się na suszenie włosów, pamiętaj o zastosowaniu chłodnego lub średniego nawiewu. Zanim przejdziesz do tej czynności, odsącz nadmiar wody w turban. Nie trzyj włosów, a przyłóż je do materiału i odciśnij. Jeśli marzą Ci się naturalnie wyglądające, hollywoodzkie loki, ale nie chcesz korzystać z lokówki, zaopatrz się w jedwabny wałek do włosów. Bezpośrednio po suszeniu, gdy włosy są suche, ale jeszcze rozgrzane opleć pasma wokół niego i pozostaw na kilka chwil. Efekt wow murowany!

 

Po trzecie: stylizacja

 

Ostatnim elementem w dbaniu o włosy jest ich stylizacja. Do tego potrzebujesz grzebienia, gumki czy spinek. Jeśli jesteś fanką szaleństw, wybierz syntetyczne, kolorowe pasma do wplatania w naturalne kosmyki. Wszystkie niezbędne akcesoria do stylizacji włosów znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

 

Najważniejsze akcesoria do codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów

 

Szczotka - Jednym z najważniejszych akcesoriów do pielęgnacji włosów jest szczotka. Czy wyobrażasz sobie codzienną pielęgnację bez niej? Odpowiednio dobrany produkt z łatwością rozczesuje włosy, ale ich nie wyrywa.

 

Grzebień - Sprawdzi się podczas rozczesywania na mokro kręconych włosów czy podczas stylizacji fryzur wieczorowych.

 

Nożyczki fryzjerskie - Niezależnie od tego, czy używasz ich w domu do podcinania końcówek lub grzywki, czy też jesteś profesjonalistą, Twoje nożyczki muszą być odpowiednio naostrzone, idealnie wyważone i wygodne. Na beautiona.pl znajdziesz wysokiej jakości, profesjonalne nożyczki fryzjerskie dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Z odpowiednimi produktami i akcesoriami pielęgnacja włosów może być bezproblemowa i bardzo przyjemna, a przede wszystkim z widocznymi efektami. Aby wybrać odpowiednie produkty dopasowane do Twoich potrzeb sprawdź naszą ofertę i ciesz się pięknymi, zadbanymi włosami na co dzień. Zapraszamy do zakupów!

pixelpixelpixelpixel