Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy bezcieniowe

ilość produktów: 1

Lampy bezcieniowe znacznie podnoszą jakość oraz wygodę pracy. Poprawiają widoczność i pozwalają na wychwycenie nawet najmniejszych niedociągnięć lub nierówności. Dzięki temu wszystkie stylizacje przygotowane przez stylistkę mogą być precyzyjne oraz estetyczne.

Czym różni się lampa bezcieniowa od lampki na biurko?

 

Lampa bezcieniowa z wyglądu do złudzenia przypomina klasyczne oświetlenie na biurko. Ma podstawkę, dobrej jakości żarówkę, jest osadzona na stelażu. Jednak są to tylko pozory. Jeśli dokładnie przyjrzymy się jej budowie, znacznie bliżej jej do lamp używanych np. w gabinetach kosmetycznych. Jak sama nazwa wskazuje, lampa minimalizuje cienie i emituje białe światło, które znacznie mocniej podkreśla wszelkie niedoskonałości i mankamenty. Dzięki jej można znacznie zwiększyć pole widzenia, przez co wykonasz precyzyjną stylizację paznokci łatwiej oraz bez ryzyka, że coś pominiesz.

 

Czy lampa zabiegowa do gabinetu i lampa bezcieniowa to są te same produkty?

 

Jak już wspomnieliśmy, lampa LED bezcieniowa pod kątem użytkowania przypomina lampę zabiegową. Jest jednak znacznie mniejsza i nie musi być tak odporna na płyny do dezynfekcji. Jej działanie jest bardzo podobne. Ma zapewnić bardzo dobrą, wręcz idealną widoczność danej powierzchni skóry, w tym przypadku dłoni. Lampa zabiegowa i bezcieniowa emitują podobną barwę światła, ostrą, bardzo jasną, dlatego też mogą być mylone ze sobą.

 

Dlaczego oświetlenie LED jest tak ważne?

 

Oświetlenie LED jest znacznie lepsze niż klasyczne. Umożliwia otrzymanie bezcieniowego obrazu bez zakłóceń. Dzięki temu wszystko jest bardzo dobrze widoczne, a kolory są w pełni oddane. Dodatkowym atutem LED jest jego cena. Ta technologia potrzebuje znacznie mniej energii niż pozostałe. We wszystkich lampach bezcieniowych zastosowane jest oświetlenie LED o odpowiednio dużej mocy. Bardzo istotne jest tutaj ustalenie, jaka wartość będzie wystarczająca. W naszym sklepie internetowym można znaleźć lampy 24 W. Jest to odpowiednia moc do wykonania precyzyjnego manicure bez obciążania wzroku. Słabsze żarówki mogą być niewystarczające. Mocniejsze natomiast mogą być za jasne i powodować dyskomfort.

 

Jakie korzyści wynikają ze stosowania lampy bezcieniowej do manicure?

 

Można zauważyć tutaj wiele korzyści. Szczególnie w obszarze komfortu podczas pracy stylistki. Lepsze oświetlenie wiąże się na pewno z możliwością wykonania bardziej precyzyjnych stylizacji. Dodatkowo są one dokładnie dopasowane do potrzeb klientek. Można również zauważyć, że lampy bezcieniowe pomagają zadbać o zdrowie stylistek. W jaki sposób? Osoby wykonujące manicure przy słabym świetle muszą wytężać wzrok i mocno się schylać. Cierpią na tym ich oczy oraz plecy. Jeśli zastosowana zostanie odpowiednio mocna lampa, problemy te powinny zostać zminimalizowane.

 

Większa precyzja stylizacji

 

Dzięki dokładnemu i mocnemu oświetleniu można osiągnąć większą precyzję w trakcie zabiegu. Mogą dokładnie dochodzić do skórek, bez zalewania, każda poprowadzona linia będzie odpowiednio dopasowana, przemyślana i sprawdzona. Co ważne, tylko lampa bezcieniowa daje możliwość wyłapania wszystkich, nawet minimalnych niedoskonałości na płytce. Można również dzięki temu dokładnie sprawdzić, gdzie pojawiły się okruszki lub inne zanieczyszczenia. Dzięki temu ryzyko pojawienia się odkształceń oraz zniszczenia stylizacji jest bardzo małe. Większa precyzja i dokładność oznaczają również lepszą trwałość wykonanych prac.

 

Większa wygoda stylistki

 

Jeśli stylistka ma możliwość komfortowego dostosowania miejsca pracy do własnych preferencji, chętnie z tego korzysta. Dzięki lampie bezcieniowej do manicure nie trzeba schylać się tak mocno, by dostrzec wszystkie szczegóły. To z kolei wpływa bezpośrednio na wygodę podczas pracy. Ogromną ulgę odczuwają tutaj szczególnie plecy. Dzięki dobremu oświetleniu można zachować ergonomiczną pozycję. Taka nie powinna w żaden sposób obciążać kręgosłupa.

 

Mniejsze zmęczenie oczu podczas pracy

 

Niewystarczająco mocne światło skutkuje koniecznością wytężania wzroku. Podczas wielogodzinnej pracy może być to szczególnie trudne. Obciąża to oczy, które muszą cały czas być skupione. Można to porównać do próby czytania w ciemnym pomieszczeniu. W pracy stylistki paznokci konieczna jest precyzja. Dlatego musi dokładnie widzieć każdy ruch, który wykonuje. Dobra lampa do manicure znacznie poprawia widoczność i wpływa korzystnie na stan wzroku. Warto zainwestować w jakościowe oświetlenie, żeby zachować komfort pracy oraz pełną precyzję ruchów.

 

Lampy bezcieniowe znajdziesz w naszym sklepie internetowym

 

W sklepie internetowym Beautiona znajdziesz lampy bezcieniowe w bardzo dobrych cenach. Mają opływowy kształt oraz klasyczne kolory pasujące do wnętrza każdego salonu kosmetycznego. Są łatwe w pielęgnacji, w prosty sposób wyregulujesz ich wysokość. Wysokiej jakości tworzywo, z którego są wykonane, sprawia, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Niewielkie wymiary to kolejna zaleta - lampa zmieści się nawet na niewielkim stoliku. Sprawdź dostępne produkty na naszej stronie i ciesz się dobrym wyborem!

 

Rób zakupy w sklepie internetowym Beautiona

 

Zakupy zrobisz w dowolnym czasie czy miejscu, a produkt, jeśli chcesz, możesz odebrać we własnym salonie. Sprawdź także inne produkty do stylizacji paznokci i nie tylko. Zapraszamy do zakupów.

pixelpixelpixelpixel