Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żele i akryle

ilość produktów: 42

Żel i akryl do przedłużania paznokci

 

Z pomocą odpowiednio dobranych kosmetyków sprawisz, że Twoje paznokcie zawsze będą piękne i zadbane. Dzięki naszym produktom przedłużysz naturalnie krótki paznokieć, a co za tym idzie, uzyskasz trwały oraz odporny na uszkodzenia manicure. Na co warto zwrócić uwagę? Na dwa różniące się od siebie, jednak tworzące podobny efekt produkty: akryl i żel do przedłużania paznokci.

Akryl do paznokci

 

Akryl do przedłużania paznokci to proszek, który połączony w odpowiednich proporcjach z drugim produktem: liquidem tworzy mieszankę stosowaną do przedłużania i nadawania odpowiedniego kształtu paznokciom. Bardzo mocno przylega do płytki, tworząc niezwykle twardą, wytrzymałą i odporną na uszkodzenia warstwę.

 

Przedłużanie paznokci akrylem to idealna propozycja dla osób, których dłonie są mocno narażone na działanie różnych czynników zewnętrznych. Akryl do paznokci jest świetnym materiałem do wypełniania ubytków i zakrywania niedoskonałości. Bardzo istotny jest fakt, że akryl do paznokci utwardza się samoistnie, tak więc do stylizacji nie potrzebujesz lampy UV. Tak jak w przypadku innych metod przedłużania paznokci, również przy użyciu akrylu warto uzupełniać go co 4-5 tygodni, aby cieszyć się pięknymi paznokciami.

 

Akryl do paznokciŻel do przedłużania paznokci

 

W przypadku użycia żelu do paznokci niezbędna będzie lampa UV, produkt nie utwardza się samoistnie. Najczęstszym błędem podczas przedłużania paznokci jest nakładanie zbyt dużej warstwy na raz. Skutkiem może być niewłaściwie utwardzona, miękka w środku substancja, która jest podatna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również niszczy naturalną płytkę paznokcia poprzez kontakt z nieutwardzonym preparatem.

 

Warto więc nakładać cienkie warstwy produktu i za każdym razem utwardzać je solidnie pod lampą UV. W przeciwieństwie do akrylu, żel nie przylega tak mocno do płytki, jest również bardziej elastyczny. Żel do przedłużania paznokci jest częściej wybierany przez osoby, które lubią częste zmiany — łatwiej jest go ściągnąć z paznokcia.

 

Akryl czy żel do przedłużania paznokci?

 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, który ze sposobów przedłużania paznokci jest lepszy. Znając różnice pomiędzy obiema metodami, łatwiej jest wybrać tą dostosowaną do swoich potrzeb.

 

Metoda akrylowa lepiej sprawdzi się u tych kobiet, dla których kluczowe jest bardzo mocne utrwalenie manicure, w szczególności jeśli ich dłonie często stykają się z środkami chemicznymi. Przedłużanie paznokci żelem natomiast to świetny wybór dla pań, które chcą mieć trwałe paznokcie o bardzo naturalnym wyglądzie. Wybór nie jest łatwy ani oczywisty, dlatego warto sprawdzić obie opcje, aby zdecydować, którą wolisz.

 

Oba sposoby przedłużania paznokci wymagają wprawy i precyzji, jednak po zapoznaniu się z głównymi zasadami aplikacji, a także po kilku samodzielnych próbach, przedłużanie zarówno żelem, jak i akrylem staje się łatwe i możliwe do wykonania samodzielnie, w warunkach domowych.

 

Dłonie to wizytówka każdej kobiety. W przypadku problemów z zapuszczeniem paznokci przedłużanie ich zarówno żelem, jak i akrylem staje się świetnym sposobem na piękny manicure. Aby osiągnąć ten efekt, nie trzeba już korzystać z usług profesjonalnej stylistki. W naszym sklepie znajdziecie produkty profesjonalne, ale także przydatne przy przedłużaniu paznokci w domu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Beautiona.

pixelpixelpixelpixel