Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akryle

ilość produktów: 12

Akryl jest materiałem umożliwiającym szerokie zastosowanie w manicure. Z jego pomocą nadbudujesz paznokcie, spektakularnie je wydłużając, ale także wymodelujesz je i ozdobisz. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że nie potrzebujesz lampy, by go utwardzić. Akryl wymaga jednak nieco wprawy w aplikacji, by wyglądał pięknie przez długi czas.

Zalety akrylu do paznokci

 

Akryl jest jednym z popularnych kosmetyków, stosowanych w manicure. Ma postać pudru, który łączy się ze specjalnym płynem, tworzącym trwałą, koloryzującą warstwę na płytce paznokcia. Jedną z najważniejszych zalet tego kosmetyku jest wyjątkowa trwałość. Akryl isabellenails, który kupisz w naszym beauty shopie, nie tylko utrzymuje się na paznokciach przez długi czas, ale jest także odporny na działanie czynników zewnętrznych. Chodzi zarówno o potencjalne uszkodzenia mechaniczne, jak i działanie wielu środków chemicznych. Jest więc świetny dla kobiet, które pracują dłońmi i potrzebują mocnego lakieru, który nie będzie się kruszył czy odpadał przy uderzeniu, ani przebarwiał w kontakcie z powszechnie stosowanymi detergentami. Warto jednak zaznaczyć, że bez względu na trwałość akrylu, należy stosować zawsze ochronę na dłonie w postaci rękawiczek, jeśli masz kontakt z silnie działającymi środkami, także tymi, służącymi do czyszczenia domu. W ten sposób nie tylko chronisz paznokcie, ale także skórę dłoni.

 

Niewątpliwą zaletą tego produktu jest także to, że akrylowe lakiery do paznokci nie wymagają utrwalania w lampie. Po aplikacji same zasychają, tworząc trwałą powłokę, chroniącą także paznokieć przed uszkodzeniami.

 

Akryl czy żel do paznokci

 

Bez względu na to, czy wybierzesz akryl czy żel, powinien być to kosmetyk wysokiej jakości. W Beautiona selekcjonujemy wszystkie produkty, byś Ty nie musiała tego robić, dlatego znajdziesz tu najlepszy akryl i żel isabellenails ? marki znanej z wysokiej jakości i przystępnej ceny.

 

Każdy z kosmetyków do budowania paznokci i ich stylizacji ma swoje mocne strony. Akryl isabellenails jest kosmetykiem bardzo trwałym, nie wymaga użycia lampy, wzmacnia płytkę paznokcia, ograniczając jej łamanie się i rozdwajanie. Umożliwia pracę na szablonie czy tipsie. Akryl nie pęka i nie podchodzi powietrzem. Nie zmienia też koloru wraz z upływem czasu. 

 

Żel isabellenails również zapewnia trwałość. Wymaga jednak do jego utwardzenia lampy UV lub LED. Ma bardziej płynną formułę i nie zastyga w czasie stylizacji, dlatego sprawdza się także u mniej wprawionych miłośniczek pięknego manicure.

 

 

Akrylowe lakiery do paznokci. Jak je stosować?

 

Do wykonania paznokci akrylowych konieczna jest odrobina wprawy, gdyż akryl schnie w czasie nakładania. Trzeba więc go aplikować sprawnie i odpowiednio rozprowadzić na płytce. Akryl ma postać proszku, dlatego do jego stosowania konieczny jest specjalny liquid. Zanurza się w nim pędzelek, którym następnie pobiera się akryl z pudełeczka. Tworzy się specjalna masa ? kulka. Nakłada się ją na płytkę paznokcia i odpowiednio rozprowadza, nadbudowując ją lub stylizując jej powierzchnię, w zależności od tego, jaki chcesz otrzymać efekt. Ważne jest, by przed nałożeniem akrylu, użyć przygotowującego płytkę primera. Akryl można też aplikować na tipsy, wcześniej przyklejając je do płytki i spiłowując nierówność, powstałą na ich połączeniu z paznokciem. 

 

Akrylowe lakiery do paznokci to więc tak naprawdę pudry, które łączy się ze specjalnym płynem. W naszym beauty shopie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania manicure z użyciem akrylu, a sam akryl dostępny jest w wielu kolorach, byś mogła z łatwością dopasować go do swoich upodobań i stylizować paznokcie tak, jak lubisz. Jeśli chcesz, możesz na tak przygotowaną płytkę nałożyć lakier hybrydowy lub pokryć go tylko topem.

 

Wybierz najlepsze kosmetyki z Beautiona

 

Beautiona to miejsce, gdzie znajdziesz świetnie produkty, które wybraliśmy spośród tysięcy innych, byś mogła zaoszczędzić swój czas. Znajdziesz tu akryl isabellenails, dostępny w wielu pięknych kolorach, z którego pomocą stworzysz wspaniałe stylizacje. Ma optymalny czas schnięcia, umożliwiający wygodną aplikację, a jednocześnie zapewnia długotrwały efekt i zabezpiecza paznokcie przed pękaniem. Jego formuła jest stworzona tak, by zachowywać świeży kolor bez przebarwień przez długi czas.

 

Wybierz akryl isabellenails lub żel isabellenails i ciesz się wyjątkowym wyglądem dłoni, stylizując je tak, jak lubisz. Ich formuła zapewni piękny efekt przez długi czas. Dołącz do #beautionagirls i pozwól nam o Ciebie zadbać!

pixelpixelpixelpixel