Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Polerki

ilość produktów: 23

Polerka do paznokci to produkt dobrze znany stylistkom jest elementem niezbędnym do wykonania efektownych paznokci. Mało tego po polerki do paznokci coraz częściej sięgają panie, które paznokcie malują rzadziej, jednak na co dzień chcą mieć zadbaną i elegancką płytkę. Jakie polerki do paznokci warto wybrać i czym się różnią? Sprawdzamy!

Polerka do paznokci jak jej używać? 

Polerka do paznokci na pierwszy rzut oka wygląda podobnie jak pilnik. Funkcje tych akcesoriów są jednak diametralnie różne. Pilnik do paznokci ma przede wszystkim za zadanie skrócić płytkę i nadać jej odpowiedni kształt. Pilnika używamy zarówno do skracania płytki naturalnej, jak i tej przedłużonej żelem czy akrylem. Polerki do paznokci używamy przede wszystkim do opracowania powierzchni płytki jej podstawowym zadaniem jest wyrównać płytkę, zmatowić ją oraz przygotować do nałożenia np. lakieru hybrydowego. Dzięki zmatowieniu płytki stylizacja jest trwalsza i dłużej się trzyma. Polerki do paznokci używamy także podczas zdejmowania stylizacji w tym przypadku stosujemy ją do zmatowienia topu ten krok pozwala zwiększyć skuteczność acetonu. Jak widać, polerka jest przydatnym produktem. Nawet jeśli nie nakładamy na paznokcie lakierów hybrydowych, to polerka do paznokci może nam się przydać. Do czego? M.in. do delikatnego wyrównania płytki paznokcia dzięki niej płytka stanie się gładka i jednolita, a po nałożeniu choćby bezbarwnej odżywki paznokieć będzie prezentował się gustownie.

 

Rodzaje polerek do paznokci

Każdy uznany producent polerek do paznokci ma w swojej ofercie kilka wariantów do wyboru. Polerki do paznokci podobnie jak pilniki mogą różnić się kształtem, wielkością czy gradacją. W ofercie Beautiona znajdziesz długie polerki do paznokci w kształcie banana (od pilnika różnią się tym, że warstwa ścierająca umieszczona jest na miękkiej gąbce, dzięki czemu polerka lepiej dopasowuje się do kształtu paznokcia i łatwiej jest nią dotrzeć do wszelkich zakamarków), mini polerki do paznokci, a także klasyczne kostki. Ze względu na gradację polerki podzieliśmy na następujące grupy: Polerki do paznokci 180/240 – doskonale nadają się do przygotowania paznokci pod hybrydę. Polerki do paznokci 100/180 te polerki dobrze sprawdzą się przy stylizacjach żelowych. Polerki do paznokci 100/100 – są bardzo ostre i warto pracować nimi ostrożnie. Dobrze sprawdzają się zarówno do skrócenia paznokci (mogą z powodzeniem zastąpić pilnik), jak i do zmatowienia płytki pod warunkiem że będziemy obchodzić się z nimi wyjątkowo delikatnie. Wybierając polerkę do paznokci dla siebie, warto pamiętać, że im wyższy numer gradacji, tym polerka jest delikatniejsza. Wbrew nazwie polerka z zasady nie służy do polerowania i nabłyszczania płytki, ale do jej matowienia. Wyjątek stanowią tu polerki o bardzo wysokiej gradacji (np. 400/400), które używane są do wykonywania manicure na naturalnej płytce. Takie polerki nabłyszczają paznokcie. 

 

Mini polerki do paznokci kiedy warto? 

W ofercie Beautiona nie mogło zabraknąć mini polerek do paznokci. I musimy przyznać, że ten wyjątkowy produkt cieszy się ogromnym uznaniem. Jakie są ich zalety? Dlaczego warto się skusić na zakup mini polerki do paznokci?Niska cena: mini polerki do paznokci zachwycają niewygórowaną ceną. Sprzedawane w zestawach po 50 sztuk kosztują w przeliczniku w granicach 0,30 - 0,40 złotych za sztukę. To zdecydowanie mniej niż w przypadku dużych polerek w kształcie banana. Ma to niebagatelne znacznie w przypadku prowadzenia działalności profesjonalnej. Polerka podobnie jak pilnik papierowy jest produktem jednorazowym i należy go wymienić po każdej kolejnej klientce. Kompaktowy kształt: niewielka, zgrabna polerka do paznokci zabiera niewiele miejsca zmieści się do każdej kosmetyczki i wygodnie możesz zabrać ją ze sobą do torebki, w podróż służbową czy na wakacje. Dzięki temu możesz mieć ją zawsze przy sobie, a w awaryjnych sytuacjach (w zależności od gradacji) traktować ją nawet jak pilnik do paznokci. Wygoda: mini polerka do paznokci ze względu na kompaktowe wymiary nie tylko nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce, ale też dobrze leży w dłoni. Pozwala przy tym na wygodną i precyzyjną pracę zmatowienie płytki lub topu jest bezproblemowe nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją pracę z hybrydami. Jeśli do tej pory używałaś tylko dużych polerek, to dla porównania zdecydowanie warto spróbować też pracy mini polerkami do paznokci. Efekt może być zaskakujący. Polerka do paznokci to produkt, którego nie może zabraknąć w asortymencie żadnej stylistki paznokci czy tej początkującej, czy też tej w pełni profesjonalnej. Dzięki niej możesz sprawnie przygotować płytkę do nałożenia stylizacji i przedłużyć w ten sposób jej trwałość. Jeśli szukasz dla siebie sprawdzonej oferty polerek do paznokci, to serdecznie zapraszamy do Beautiona w naszym sklepie znajdziesz wszystko, co niezbędne do zadbania o piękny wygląd paznokci tych naturalnych, pokrytych hybrydą, żelem czy akrylem. Zapraszamy! 

pixelpixelpixelpixel