Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Frezarki do paznokci

ilość produktów: 11

Profesjonalne frezarki do paznokci

 

Frezarki do paznokci są wykorzystywane w profesjonalnych salonach manicure. Służą do opracowania płytki i zdejmowania poprzednich stylizacji. Są również wykorzystywane do opracowania skórek. Dzięki wykorzystaniu narzędzia można zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie dłoni klientek do zabiegu oraz poprawić jakość swoich usług.

Frezarki do paznokci - co to jest?

 

Frezarki do paznokci to urządzenia wykorzystywane w salonach manicure i pedicure. Ich główna część swoim wyglądem przypomina długopis, do którego można podpiąć frezy. W zależności od rodzaju urządzenia, frezarka do paznokci ma inny kształt. W salonach najczęściej wykorzystywane są takie z wygodną bazą, która odpowiada za zasilanie. Umożliwia to zachowanie odpowiedniej jakości pracy przez cały czas. Frezarki są wykorzystywane przez stylistki podczas wstępnego przygotowywania płytki do pracy. Zdejmują stare stylizacje, wyrównują powierzchnię płytki oraz obrabiają skórki. Jedno urządzenie może zastąpić kilka mniejszych.

 

Frezarki wykorzystywane do zdejmowania stylizacji

 

Lakiery hybrydowe oraz żelowe słyną z trwałości. Standardowo klientki zmieniają swoje stylizacje co 3-4 tygodnie. W tym czasie paznokcie zachowują swój kształt, a lakiery dobrze trzymają się płytki. Dlatego zdejmowanie stylizacji musi być wykonane z taki sposób, żeby skutecznie pozbyć się produktu. Jednocześnie nie można naruszyć powierzchni płytki i zadbać o jej zdrowie. Wykorzystując profesjonalne frezarki do paznokci, można uzyskać właśnie taki efekt. Jest to szybki sposób na zdejmowanie manicure, który jest jednocześnie bezpieczny dla płytki.

 

Praca ze skórkami z wykorzystaniem frezów

 

Opracowanie skórek z wykorzystaniem frezów połączone ze stosowaniem klasycznych metod jest łatwe i optymalne pod kątem czasowym. Wystarczy ustawić odpowiednią częstotliwość obrotów, a następnie przechodzi się do obrabiania skórek - dzięki temu łatwo odchodzą od płytki. Można je wówczas bez problemu obciąć, co umożliwia wygodne malowanie i stylizację paznokci. Jest to szczególnie doceniane przez klientki. Stylizacja pod skórki może wydłużyć czas trwałości stylizacji o tydzień. Dlaczego? Jeśli lakier jest dobrze nałożony, znacznie później pojawia się odrost. Dzięki temu można oszczędzić czas i dłużej cieszyć się stylizacją.

 

Przygotowanie płytki paznokcia do pracy z wykorzystaniem frezarki

 

Jeszcze przed nałożeniem lakieru lub żelu należy odpowiednio przygotować płytkę paznokcia. Jeśli jest gładka i zmatowiona np. blokiem polerskim, produkt trzyma się znacznie lepiej. Lampa dociera również do wszystkich fragmentów paznokcia w równomierny sposób. Wszystko to przekłada się na trwałość stylizacji. Bez korzystania z profesjonalnego urządzenia do paznokci konieczne jest używanie pilników. To znacznie wydłuża czas potrzebny na przygotowanie pełnej stylizacji.

 

Jakie są rodzaje frezarek do paznokci?

 

Można podzielić frezarki na rodzaje z wykorzystaniem różnych kryteriów. Jednym z nich jest wielkość stacji czy obecność przewodu.

 

Frezarki mini i klasyczne

 

Profesjonalne frezarki do paznokci są sporej wielkości i mają odpowiednią stację ładującą. Jest to baza podłączona do prądu, do której mocuje się głowicę z frezami. Taki sprzęt zapewnia odpowiednią stabilność pracy oraz wystarczającą moc. Frezarki do manicure, które są wykorzystywane w salonach, powinny posiadać swoją stację. Dzięki temu można dowolnie dopasować moc urządzenia do swoich potrzeb. Zapewniają również większą stabilizację podczas pracy. Można znaleźć również minifrezarki, które są zwykle wykorzystywane w domach. Z takiego sprzętu mogą korzystać również stylistki dojeżdżające do klientek. Wielkość tego typu frezarek umożliwia komfortowe przenoszenie oraz korzystanie z nich w wielu miejscach. Jednak zazwyczaj mają mniejszą moc niż ich pełnowymiarowe odpowiedniki. Doceniają je osoby, które dużo podróżują i chcą mieć przy sobie zestaw do manicure.

 

Frezarki przewodowe i bezprzewodowe

 

W zależności od obecności przewodu łączącego frezarkę z bazą, możemy podzielić urządzenia na dwa typy. Pierwszy z nich to frezarki klasyczne, przewodowe. Posiadają połączenie z bazą, która stanowi ich zasilanie. Frezarki bezprzewodowe działają z wykorzystaniem akumulatorów lub baterii. Można je ładować oraz wymieniać źródło zasilania, w zależności od typu. Takie urządzenia sprawdzają się doskonale w miejscach z ograniczonym dostępem do gniazdek. Jednak bezprzewodowa frezarka do manicure działa znacznie krócej i wymaga ładowania. Większość akumulatorów wytrzyma opracowanie paznokci u 2 lub 3 klientek, jednak dla bezpieczeństwa zalecamy jak najczęstsze ładowanie pomiędzy zabiegami. Wybierając rodzaj urządzenia, warto zwrócić uwagę na zalety oraz wady poszczególnych rozwiązań. Znając swoje potrzeby oraz ograniczenia można dobrać w pełni dopasowane urządzenie.

 

Czy frezarki do manicure i pedicure różnią się od siebie?

 

Frezarki do manicure i pedicure niczym nie różnią się od siebie. Sama baza urządzenia jest dokładnie taka sama w każdym przypadku. Wybierając odpowiedni sprzęt, szczególnie należy mieć na uwadze moc frezarki i częstotliwość obrotów frezów. Dodatkowo frezarki do pedicure powinny być wyposażone w inne frezy niż te do manicure (np. kapturki do stóp). Służą do odpowiedniego obrobienia martwego naskórka na stopie. Dzięki temu można pozbyć się wszystkich szorstkich fragmentów i znacznie wygładzić skórę.

 

Czy podczas zabiegu stóp należy korzystać z innego sprzętu?

 

W profesjonalnych salonach stylizacji paznokci zawsze znajdziesz osobne miejsce do pedicure. W związku z tym konieczne jest posiadanie przynajmniej dwóch frezarek. Jedna z nich powinna być wykorzystywana do manicure, druga - do pedicure. Dzięki takiemu podziałowi nie trzeba przenosić sprzętów pomiędzy stanowiskami. Wystarczy, że przy każdym z nich znajduje się jedno urządzenie do paznokci. Znacznie poprawia to wygodę zarówno pracy stylistek, jak i zadowolenie klientek. Wpływa również na higienę w trakcie zabiegu.

 

W jaki sposób frezarki do paznokci poprawiają jakość pracy?

 

Profesjonalne frezarki do paznokci znacznie poprawiają jakość pracy. Wpływają zarówno na wygląd stylizacji, samej płytki, jak i wygodę stylistki. W jaki sposób przyczyniają się do poprawy komfortu? Przede wszystkim skracają czas pracy nad stylizacją. Można korzystać wyłącznie z jednego urządzenia, bez konieczności zmiany. Wpływa to na znaczną poprawę komfortu pracy. Dodatkowo profesjonalne frezarki do paznokci są wygodne w czyszczeniu. Łatwiej zadbać o higienę jednego elementu niż o pełen zestaw manualnych narzędzi. Można więc spokojnie powiedzieć, że dzięki frezarkom praca staje się przyjemniejsza. Jest ona zwyczajnie szybsza i łatwiejsza. Profesjonalne urządzenia do paznokci skracają czas potrzebny na wykonanie stylizacji i przygotowanie się do niej.

 

Czy warto od razu kupować zestaw frezów do pracy?

 

Frezarki do paznokci są zazwyczaj sprzedawane w komplecie z zestawem frezów. Dzięki temu od razu po zakupie można przystąpić do pracy. Należy pamiętać o tym, że bez nich korzystanie z urządzenia jest niemożliwe. Co więcej, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na sterylność urządzeń. Powinny być one każdorazowo sterylizowane w autoklawie. Jest to element niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa.

 

Profesjonalne frezarki do paznokci znajdziesz w naszym sklepie internetowym

 

Na naszej stronie znajdziesz profesjonalne frezarki do paznokci, zarówno w wersji klasycznej, jak i mini. Modele o tradycyjnej wielkości mają różną moc: 68 W lub 65 W. Ponadto, w wielu przypadkach w zestawie znajdziesz zestaw diamentowych frezów, dwa tryby pracy: ręczny oraz nożny, a także funkcję zmiany kierunku obrotu końcówek dla większej wygody podczas pracy. Wygodny pedał, który także jest częścią zestawu, pozwala na łatwą regulację szybkości obracania się głowicy. Jeśli szukasz nie tylko praktycznego, ale również stylowego dodatku do swojego salonu, sprawdź frezarki isabellenails. Mają opływowy kształt, niewielkie rozmiary, są więc stabilne, łatwe do przenoszenia. Wyróżniają się różnymi kolorami (ciemnozielony, czarny, biały) oraz nowoczesnym wyglądem. Jeżeli interesuje cię frezarka w wersji mini, możesz zwrócić uwagę na kilka modeli znajdujących się w tej kategorii. W zestawie otrzymujesz wymienne frezy, hamulec ułatwiający ich wymianę, możliwość regulacji obrotów za pomocą pokrętła. Ponadto frezarki mini wyróżniają się solidnym, nowoczesnym wyglądem. Niektóre modele osiągają od 3000 do 20 000 obrotów na minutę.

 

Zapraszamy na zakupy do sklepu Beautiona

 

Dzięki naszym frezarkom sprawnie usuniesz masę żelową, akrylową czy hybrydową, ale nie tylko. W łatwy sposób opracujesz skórki oraz wypolerujesz paznokcie. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem konkretnego modelu frezarki, zapoznaj się z opisami produktów. Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi innymi, pokrewnymi ofertami, w których znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do kompleksowego wykonania manicure i pedicure.

pixelpixelpixelpixel