Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy Dual Led

ilość produktów: 8

Lampy Dual LED to element niezbędny w każdym profesjonalnym salonie stylizacji paznokci. Umożliwiają utwardzanie lakierów hybrydowych i żelowych, gwarantują trwałość manicure przez kolejne tygodnie. Jaki produkt najlepiej wybrać? Kiedy warto sięgnąć po mini wersję lampy UV? .

Czym wyróżniają się lampy Dual LED?

 

Lampy Dual LED posiadają wbudowane dwa różne rodzaje systemów oświetlenia: zarówno UV, jak i LED. Dzięki temu można mieć pewność bardzo dobrego utwardzenia produktu w znacznie krótszym czasie, co jest nowością w porównaniu do lamp starszej generacji. Tego typu inwestycja to same korzyści - poprawa warunków pracy oraz lepiej zaopiekowana klientka. Lampy Dual LED są wykonane z lepszej jakości materiałów, wykorzystywanych do produkcji artykułów do profesjonalnego użycia. Można więc mieć pewność, że będą służyły w salonie przez kolejne długie lata.

 

Różnice pomiędzy lampą do paznokci UV a Dual LED

 

Klasyczna lampa UV opierała się na jednej technologii, dlatego czas naświetlania był znacznie dłuższy niż obecnie. Wzajemne wspomaganie technologii LED oraz UV zapewnia efekty w możliwie najkrótszym czasie. Przekłada się to bezpośrednio na poziom zadowolenia klientek z obsługi oraz na samą pracę stylistek.

 

Jaka lampa do paznokci sprawdzi się najlepiej?

 

Można wyróżnić kilka rodzajów lamp do manicure. Wszystkie są uznawane za profesjonalne sprzęty do paznokci. Jednak część z nich jest bardziej polecana do salonów przyjmujących wiele klientek, które mają duże wymagania dotyczące trybu pracy.

 

Jaka moc lampy do paznokci sprawdzi się najlepiej?

 

Lampy UV/LED można podzielić między innymi ze względu na moc. W naszym sklepie internetowym można znaleźć sprzęt od 36 W do 280 W. Jak widać, różnice są znaczące - wpływają na komfort wykonywania manicure i pedicure. W przypadku urządzeń o niższej mocy trzeba liczyć się z potrzebą dłuższego naświetlania. Wówczas można osiągnąć zadowalający efekt. Natomiast w przypadku profesjonalnych lamp do paznokci o wyższej mocy wystarczy krótszy czas. W popularnych salonach, gdzie klientek jest dużo, poleca się mocniejsze lampy. Dzięki temu skrócisz czas wizyty lub podczas jej trwania skupisz się na innych aspektach. Wówczas poświęcisz więcej uwagi samej klientce czy dopracowaniu stylizacji. Wszystkie te elementy wpływają na pozytywny odbiór salonu. Warto więc postawić na mocniejszy sprzęt, który będzie wydajniejszy.

 

Lampa normalnej wielkości czy mini?

 

Profesjonalne lampy do paznokci mogą mieć różną wielkość. Najczęściej spotyka się duże, zabudowane produkty. Posiadają podkładkę, na której można komfortowo ułożyć dłoń. Dodatkowo są w pełni obudowane i naświetlają dłoń z każdej strony. Znacznie poprawia to jakość utwardzenia oraz wpływa na trwałość stylizacji. Coraz popularniejsze stają się także lampy UV LED w wersji mini. Posiadają kilka zalet. Przede wszystkim są małe, więc można je łatwo przewozić. Są również łatwe w przechowywaniu. Dodatkowo ważnym aspektem jest cena. Wersje mini są znacznie tańsze od klasycznych profesjonalnych lamp. Jednak mają jedną wadę. Są otwarte, dlatego łatwo jest ułożyć dłoń w niewłaściwej pozycji. Wówczas pojawia się problem z równomiernym utwardzeniem lakieru. Dodatkowo światło może być rozpraszane, co wpływa na długość trzymania ręki pod lampą. Do profesjonalnych salonów manicure zdecydowanie polecane są zabudowane lampy o klasycznej wielkości. Dzięki nim można znacznie skrócić czas stylizacji. Dodatkowo najczęściej są to produkty o wyższej mocy, które lepiej utwardzają lakiery. Dają również większe możliwości w kwestii stylizacji paznokci. Jeśli jednak potrzebujesz mniejszej lampy, którą zmieścisz dosłownie wszędzie, do stosowania w domu czy w podróży - wybierz wersję mini.

 

Czy minilampy UV /LED to dobra inwestycja?

 

Czy minilampy są dobrą inwestycją? Z pewnością tak. Szczególnie dla osób, które często przemieszczają się pomiędzy salonami lub dojeżdżają do klientek. W takich przypadkach ważne jest to, żeby zapakować sprzęt w stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Duże lampy zajmują miejsce, które można wykorzystać na dodatkowe elementy do stylizacji. Jednak w dalszym ciągu w przypadku konieczności skorzystania z zaawansowanych materiałów, zabudowana lampa sprawdzi się lepiej. Jest również wygodniejsza dla klientki, która nie musi kontrolować ułożenia dłoni.

 

Dlaczego stylizacje hybrydowe i żelowe są tak popularne?

 

Lampy Dual LED są wykorzystywane do wykonywania stylizacji hybrydowych i żelowych. Są to lakiery wrażliwe na promieniowanie UV. Pod jego wpływem zmieniają swoją konsystencję i zastygają na paznokciach. Sprzyja to trwałości stylizacji oraz pozwala tworzyć różne stylizacje z wykorzystaniem wielu elementów czy dodatków. Lakiery hybrydowe oraz żelowe są również bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Nie musisz już chodzić na kompromisy - możesz mieć piękne, zadbane dłonie, wykonując dowolny zawód. Stylizacje żelowe i hybrydowe umożliwiają również oszczędność czasu. Wymagają wizyty w salonie mniej więcej co 3 lub 4 tygodnie. Manicure zajmuje zwykle maksymalnie od 1,5 do 2 godzin. Jest to o wiele mniej czasu niż wtedy, gdy chcesz zachować estetycznie pomalowane paznokcie z wykorzystaniem klasycznych lakierów.

 

Dlaczego lampa jest niezbędna przy trwałej stylizacji?

 

Lakiery żelowe i hybrydowe są znacznie trwalsze niż klasyczne. Dodatkowo są utwardzane z wykorzystaniem światła UV/LED. Dlatego, żeby osiągnąć trwałą stylizację, trzeba sięgnąć po lampę. Umożliwia utwardzenie produktów w taki sposób, który zapewnia ich trwałość.

 

Jak można zadbać o lampę Dual LED?

 

Kupując profesjonalną lampę do paznokci Dual LED, warto wiedzieć, w jaki sposób o nią zadbać. Dzięki temu można mieć pewność, że posłużą przez wiele lat. Przede wszystkim konieczne jest utrzymanie jej w czystości. Każdorazowo po skończonym dniu pracy warto dokładnie wyczyścić urządzenie. Najlepiej do tego celu sprawdzi się ściereczka lub pędzelek do dotarcia we wszystkie zakamarki, a następnie produkt do dezynfekcji. Nie należy dopuścić do sytuacji, kiedy we wnętrzu lampy znajduje się zaschnięty lakier. Znacznie obniża to skuteczność urządzenia. Mogą pozostać również trwałe plamy, które zniszczą materiał, z którego wykonane jest urządzenie. Lampy Dual LED powinny być również wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem. Należy przechowywać je z daleka od źródeł wody, ponieważ są to urządzenia elektryczne. Kontakt z wilgocią może być niebezpieczny dla użytkowników oraz wpłynąć na stan techniczny urządzenia. Mamy pewność, że nasze lampy Dual LED sprawdzą się doskonale w profesjonalnych salonach. Są przeznaczone zarówno do manicure, jak i pedicure. Można z nich korzystać przy pracy z lakierami żelowymi i hybrydowymi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych produktów.

pixelpixelpixelpixel