Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naklejki

ilość produktów: 257

Znudziły Ci się jednokolorowe paznokcie? Nic dziwnego, wszystkie czasem potrzebujemy zmiany, nowości czy odrobiny ekstrawagancji. Jeśli brak Ci odwagi na spektakularną metamorfozę, zacznij od paznokci. Przy pomocy naklejek wyczarujesz fantazyjny manicure, który doda Ci szyku w każdej sytuacji. Sprawdź!

Naklejki na paznokcie – co to takiego?

Naklejki na paznokcie to doskonały sposób na piękny manicure. Oprócz nadania koloru możesz urozmaicić wygląd swoich paznokci wybranym wzorem. Bez względu na to, czy Twoje paznokcie są krótkie, czy długie, naklejki wyglądają dobrze na każdych. Jest to bardzo prosty sposób na nadanie paznokciom wyjątkowego charakteru.

 

Naklejki na paznokcie to niewielkie wzorki umieszczone na arkuszu, które przenosi się na płytkę paznokcia. Można ozdobić nimi każdy rodzaj manicure, a ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

 

Naklejki na paznokcie hybrydowe – dlaczego warto?

Trzema głównymi zaletami naklejek, które umieścić można na najczęściej wybieranym manicure – hybrydowym są:

 

 > Łatwość użycia naklejek na paznokcie: Nie każda z nas potrafi posługiwać się rapidografem (pisakiem kreślarskim), stylografem (rodzajem pióra wiecznego) czy cienkim pędzelkiem do zdobień (stripererem). Wszystkie są narzędziami do wykonywania precyzyjnych wzorów na paznokciach. Stylograf i rapidograf działają podobnie jak pióro, jednak wymagają większego doświadczenia w stylizacji. Co innego naklejki na paznokcie. Dzięki nim stworzysz wybraną stylizację bez ponadprzeciętnych zdolności artystycznych.

 > Szybkość: Aby ozdobić płytki w wybrany sposób naklejkami do paznokci, nie musisz umawiać się na manicure do salonu. Naklejek z powodzeniem użyjesz własnoręcznie w zaciszu swojego mieszkania, nie wychodząc z domu. Wystarczy zamówić naklejki do paznokci w naszym sklepie i już po krótkim czasie możesz je aplikować, wybierając do tego dogodny dla siebie moment. To olbrzymia oszczędność czasu, nie musisz także dopasowywać się do terminów dostępnych w salonie. W dodatku naklejki przenosi się na płytkę paznokcia błyskawicznie.

 > Niski koszt naklejek: Użycie gotowych naklejek wiąże się z niewielkim kosztem. W naszym sklepie naklejki kupisz w przedziale cenowym 1 – 2,99 zł. Jest to koszt nieporównywalnie mniejszy do profesjonalnego ozdabiania paznokci w salonie.

 

Rodzaje naklejek na paznokcie

Możesz wybrać spośród dwóch dostępnych na rynku rodzaju naklejek: wodnych i samoprzylepnych. Poznaj bliżej jedne oraz drugie i wybierz opcję najlepszą dla siebie.

 

 > Naklejki samoprzylepne na paznokcie: Naklejki samoprzylepne na paznokcie przyrównać można do tradycyjnych naklejek z klejem zabezpieczonym papierkiem. Są one stosunkowo grube i często posiadają wypukłe ozdoby. Aplikacja naklejek samoprzylepnych jest łatwa i już za pierwszym razem poradzą sobie z nią mało wprawne stylistki. Warto poeksperymentować z naklejkami samoprzylepnymi, by sprawdzić, czy ta metoda stylizacji sprawdzi się u Ciebie.

 > Naklejki wodne na paznokcie: Naklejki wodne nie są tak naprawdę naklejkami. Bardziej przypominają kalkomanie, do których aplikacji wystarczy niewielka ilość wody. Naklejki wodne do paznokci są nieco trudniejsze w nakładaniu od naklejek samoprzylepnych i wymagają więcej precyzji. Do ich dokładnego zaaplikowania konieczna może okazać się odrobina wprawy i cierpliwość. Naklejki wodne na paznokcie są cienkie i delikatne. Utrudnia to nieco ich nakładanie, ale prawidłowe założenie daje niesamowity efekt. Naklejki wodne idealnie przylegają do płytki paznokcia i dopasowują się do ich kształtu. Dodatkowo do złudzenia przypominają malowane ręcznie wzorki!

Jak aplikować naklejki wodne na paznokcie?

Do przyklejania naklejek wodnych niezbędne jest trochę precyzji, jednak dzięki kilku próbom szybko dojdziesz do wprawy.

 

 > Pierwszym krokiem każdego zdobienia paznokci jest dokładne ich przygotowanie. Następnie na płytkę należy nanieść lakier w wybranym kolorze.

 > Przygotowanie naklejki polega na jak najdokładniejszym wycięciu jej z kartonika i delikatnym namoczeniu naklejki np. na nasączonym wodą waciku bezpyłowym układając ją kartonikiem do dołu. Można również zanurzyć naklejkę wodzie, przytrzymując ją pęsetą.

 > Kiedy folia zacznie odchodzić od kartonika, delikatnie przenieś ją na płytkę paznokcia i dociśnij, na przykład wacikiem bezpyłowym, który wchłonie od razu nadmiar wody. Pozostaw paznokcie do całkowitego wyschnięcia.

 > Zabezpiecz paznokcie lakierem bezbarwnym lub utwardzaczem.

 

Jak aplikować naklejki samoprzylepne na paznokcie?

Aplikacja samoprzylepnych naklejek na paznokcie jest bardzo prosta i uda się każdemu.

 

 > Pierwszym krokiem, jak zawsze, jest przygotowanie paznokci. Jeśli chcesz, możesz je również pomalować.

 > Na suche paznokcie nałóż naklejki według swojego własnego pomysłu.

 > Utwardź paznokcie.

 

pixelpixelpixelpixel