Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Włosy kręcone

ilość produktów: 5

Włosy kręcone - produkty i akcesoria do pielęgnacji


Jesteś szczęśliwą posiadaczką kręconych pasm? Z pewnością zdajesz sobie sprawę z ich wyjątkowości i wiesz, jak czasami trudna, wymagająca i czasochłonna może być ich pielęgnacja. Jak odpowiednio dbać o kręcone włosy, aby utrzymać naturalny skręt i cieszyć się ich pięknem na co dzień?

Świadoma pielęgnacja włosów kręconych

 

Mówiąc o pielęgnacji włosów kręconych, warto jest dodać jedno ważne, kluczowe słowo: świadoma. Pierwszym, najważniejszym krokiem, jaki powinna wykonać każda posiadaczka tych wyjątkowych włosów jest zrozumienie, że świadoma pielęgnacja to klucz do sukcesu.

 

Zatem dbając na co dzień o kręcone włosy, należy przede wszystkim dobrze je poznać, aby móc dobrać odpowiednie kosmetyki i zdecydować o kolejności ich aplikacji. Kręcone włosy są wyjątkowo kapryśne, nierzadko wysokoporowate, suche oraz puszące, dlatego wymagają odpowiedniego nawilżenia. Stosując właściwie dobrane, ale przede wszystkim dobrej jakości kosmetyki, można je wzmocnić, ale przede wszystkim zdefiniować i podbić skręt.

 

Odżywki do loków i inne kosmetyki

 

Kluczowe w pielęgnacji wszystkich włosów, ale w szczególności bardziej wymagających włosów kręconych, jest ich odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Z pomocą przychodzą odżywki do włosów, maski i olejki. Tu jednak nie ma miejsca na przypadkowość czy bylejakość: wybierając odpowiednie kosmetyki do loków warto sięgnąć po produkty wysokiej jakości, skomponowane specjalnie dla włosów kręconych.

 

Istnieje wiele linii kosmetyków, a nawet marek dostosowanych do kapryśnych loków. Pochylając się nad odżywkami, do wyboru są zarówno produkty do spłukiwania, jak i odżywki bez spłukiwania, nakładane pod koniec stylizacji włosów. Pomocne przy odżywianiu włosów kręconych stają się także maski, nierzadko używane w świadomej pielęgnacji zarówno przed myciem włosów szamponem, jak i po. Równie ważne dla posiadaczek włosów kręconych są także kompozycje olejków oraz przede wszystkim jednoskładnikowe naturalne olejki i serum do włosów, które stosowane regularnie, mogą przynieść bardzo dobre efekty.

 

Produkty do włosów kręconych w sklepie Beautiona.pl

 

Pielęgnacja włosów kręconych bywa problematyczna, jednak jeśli odpowiednio poznasz swoje włosy i nauczysz się z nimi współpracować, z pomocą odpowiednich kosmetyków możesz osiągnąć niesamowity efekt. Co za tym idzie - codziennie cieszyć się pięknymi lokami. Po produkty do pielęgnacji, a także stylizacji kręconych włosów zapraszamy do naszego sklepu, z pewnością znajdziesz w nim coś dla siebie!

pixelpixelpixelpixel