Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lexwo

ilość produktów: 7

Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, manicure dłoni i stóp to niezbędny element w dbaniu o siebie. Jeśli potrzebujesz do tego niezawodnych narzędzi oraz akcesoriów, dzięki którym dbanie o dłonie i stopy stanie się prostsze i przyjemniejsze, sprawdź ofertę dostępną w naszej kategorii produktowej. Zapoznaj się z bazą produktów Lexwo i przekonaj się, że są niezawodne.

Odpowiednie narzędzia Lexwo - Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistką czy amatorką, do wykonania manicure dłoni oraz stóp potrzebujesz odpowiednich narzędzi. Co warto mieć?

 

Cęgi do paznokci: ważne, aby były wystarczająco ostre i wykonane z bezpiecznych, hipoalergicznych materiałów. Wszystkie produkty marki Lexwo są wykonane ze stali chirurgicznej Solingen Germany, dzięki czemu są nie tylko solidne i trwałe, ale także bezpieczne w użytkowaniu. Co istotne, nadają się do sterylizacji, dlatego z powodzeniem można je wykorzystywać nie tylko w domu, ale także w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. 

 

Cążki do skórek: do pielęgnacji warto zaopatrzyć się w niezawodne i odpowiednio zaostrzone cążki do skórek. Produkt marki Lexwo posiada dodatkowo zaostrzone krawędzie, dzięki czemu praca z nim jest sprawna i precyzyjna.

 

Nożyczki do paznokci i skórek: do prac wymagających ostrożnych, delikatnych ruchów, warto sięgnąć po odpowiednio naostrzone, wygodne i przede wszystkim solidne nożyczki do paznokci i skórek. Podczas wyboru produktu, obok kształtu i ostrości ostrzy, najistotniejszy jest materiał, z którego zostały wykonane. Nożyczki do paznokci i skórek Lexwo są wykonane z najwyższej jakości stali chirurgicznej Solingen Germany, dzięki czemu są trwałe, a także nadają się do wielokrotnej sterylizacji.

 

Niezbędne akcesoria

 

Zaopatrując się w niezawodne, dobre jakościowo narzędzia do pielęgnacji stóp i dłoni warto wziąć pod uwagę także mniej popularne, ale równie pomocne i przydatne akcesoria. Wśród nich znajdziesz:

 

Kopytko do skórek: pomoże uniknąć bolesnych przetarć. Dzięki kopytku delikatnie odsuniesz skórki bez nieprzyjemnych uczuć. Wybierając odpowiedni produkt, warto zwracać uwagę na rodzaj materiału oraz jakość wykonania artykułu.

 

Dłutko do skórek: chętnie i często stosowane zamiennie z kopytkiem, pozwala w krótkim czasie, w prosty sposób rozprawić się z niechcianymi skórkami. Nie działa tak radykalnie jak cążki czy nożyczki, pozwala na skuteczne odsunięcie niechcianych skórek. 

 

Sonda podologiczna: pomocna przy pedicure, wykonana ze stali chirurgicznej jest narzędziem nie tylko użytku domowego, ale także do profesjonalnych gabinetów.

 

Odpowiednio dobrane narzędzia i akcesoria do pielęgnacji dłoni oraz stóp znacząco ułatwią pracę. Dzięki temu dbanie o siebie jest jeszcze przyjemniejsze.Zapraszamy do zapoznania z produktami marki Lexwo!

pixelpixelpixelpixel